Prihlásenie


Registrácia

Obnovenie hesla

Zabudli ste heslo ?

Vytvorenie agenta ponúk

Zadajte dopyt

Zmena hesla

Tu si zmeníte heslo


1. Vyberte si typ kurzu

2. Zvoľte počet

Medzisúčet:


Žena očami muža

Prednáška zo série: Vzťahy z druhej strany s koučom osobného rozvoja Vladimírom Mackom

15.00 €     Vypredané
  • Pôvodná cena 20 €
  • Zľava25.00%
  • Ušetríte5 €
 • Zostáva do zakúpenia

Viete z čoho sa v mužovi prebudí "ten" pocit, ktorý mu nepochybne odhalí ženu, ktorú oceňuje, ktorú chce milovať, pre ktorú by spravil všetko? 

Ako by ste to mohli vedieť? Nikto vás to neučil a nie ste muž. Ale ... Máte v sebe všetko, len o tom možno neviete, že je to ONO lebo ste to nikdy nepoužili!


Táto prednáška vás zavedie do hlbín mužskej duše, ktorú ani väčšina mužov nepozná vedome. Niečo, čo má vplyv na život vás oboch. Ako to? Ženy, ktoré dokážu očariť mužov a trvalo si udržať ich záujem, majú niečo spoločné.

Ak ste zvedavé na to:

 • Ako byť tou, pri ktorej zostane
 • Ako tvoriť pekný a hodnotný vzťah
 • Ako byť tou, ktorej bude verný
 • Ako docieliť, aby sa o vás muži zaujímali
 • Ako byť tou, s ktorou bude chcieť rodinu, deti, stabilitu
 • Ako prejaviť svoju ženskosť
 • Čo naozaj ponúkate svojmu partnerovi vo vzťahu

Tak potrebujete porozumieť tomu, čo vlastne muži chcú.

Presvedčíte sa o tom, že hodnotu vo vzťahu s mužom si nemusíte vybojovať. Zistíte, ako je možné, aby pri vás muži chceli zostať.
... a k tomu už ani raz nebudete musieť zvýšiť hlas.


Miesto konania: Centrum Svet možností, Tehelná 25, Bratislava

Dátum a čas: 14.11.2017 o 18.00 hod

Ako využiť kupón:

 • Rezervácia: Po zakúpení kupónu je potrebné sa čo najskôr vyplniť objednávkový formulár s číslom kupónu na info@ivvor.sk alebo 0911 658 537.Centrum Svet možností

Tehelná 25

Bratislava

Dámy, máme pre vás skvelú správu! V živej prednáške Vladimíra Macka veľmi pravdepodobne znovu objavíte čo je to ženskosť.... alebo inak povedané ako žiť v harmónii, láske a úcte ako žena za celý život.


 • Zistíte, ako muži rozumejú veciam, situáciám a ako nie. Zistíte, čo je bránou do mužskej duše a to tak, že nemusíte búrať múry, ale môžete príjemne vstúpiť... Verte mi, že aj jemu sa to bude páčiť viac.
 • Ako  a podľa čoho sa muž rozhoduje a robí veci. 
 • Prečo sa odklonil od svojho obrazu ideálneho muža. Prečo je zrazu lenivý,prečo klame, prečo sa stane nespoľahlivým, prečo začne byť neverný a prečo vás opustil.
 • Prečo vás neberie vážne a prečo vás zanedbáva.
 • A samozrejme aj to, ako sa môžete stať v jeho očiach ozajstnou hodnotnou partnerkou, pre ktorú spraví všetko.
        

Vladimír Macko

- Kouč, školitel, konzultant, reálny filozof, bloger   

,,Odkedy mi moja pamäť siaha, vždy ma zaujímala funkčnosť vo mne a všetkého okolo v čom som sa nachádzal. Aj preto nehľadám v živote pravdu, ale nazerám na všetko z pohľadu funkčnosti. Buď niečo z nášho pohľadu funguje, alebo nefunguje. To však neznamená, že z iného pohľadu to nemôže byť úplne inak. Buď sa cítime tak ako chceme, alebo tak ako nechceme. Buď tvoríme to čo chceme, alebo sme len trpným článkom okolia a okolie tvorí z nás to čo chce ono . My to potom vieme, len bezmocne zhodnocovať svojim pocitom....


Spájam v sebe poznanie vedy, mystiky a duchovných učení. Používam len to, čomu rozumiem a rovnako to viem priblížiť aj iným. Mojim hlavným zameraním je štúdium, výskum a práca s osobnosťou človeka na všetkých úrovniach.


Zaoberám sa vznikom, vývojom a transformáciou ľudskej osobnosti. Vychádzam z poznania, že v živote môžeme prejaviť len to a v takej kvalite, v akej to máme umožnené  a uložené v našej osobnosti. Skúsenosti práce s ľuďmi a moje poznanie hovorí, že každý z nás je jedinečný a komplexný zároveň. Vo svojej prirodzenosti si nesieme  všetky potrebné odpovede k riešeniam vo svojom živote. Len  občas v živote máme chvíle, keď sa k nim nevieme sami dostať. Vtedy je dobré požiadať niekoho nezávislého a v danej potrebnej oblasti zorientovanejšieho, kto nám naznačí  smer nášho úsilia, našej pozornosti. Nakoniec však tou cestou musíme kráčať každý sám.


Je jedno v akej životnej situácii sa nachádzate, ak ste rozhodnutí urobiť niečo so svojim životom rád vám podám pomocnú ruku. Možno že to nebude vždy ružové a mäkučké, ale môžem vám sľúbiť, že ak zotrváte, bude to nakoniec  určite podporné, príjemné a funkčné."

www.pristupksebe.sk


REZERVUJTE SI VSTUPENKU ZA ZVÝHODNENÚ CENU


CENA VSTUPENKY: 15 € 
za prednášku s certifikovaným koučom – Vladimírom Mackom.


NAUČÍTE SA