Prihlásenie


Registrácia

Obnovenie hesla

Zabudli ste heslo ?

Vytvorenie agenta ponúk

Zadajte dopyt

Zmena hesla

Tu si zmeníte heslo


1. Vyberte si typ kurzu

2. Zvoľte počet

Medzisúčet:


Vladimír Macko - Pravdivé lži vo vzťahoch

Prednáška zo série: Vzťahy z druhej strany s koučom osobného rozvoja Vladimírom Mackom

15.00 €     Vypredané
  • Pôvodná cena 20 €
  • Zľava25.00%
  • Ušetríte5 €
 • Zostáva do zakúpenia

Možno ste už zažili, možno práve zažívate pocit, aké je to byť podvedený, nemilovaný, oklamaný a iné boľavé témy týkajúce sa vzťahov. Samozrejme, závisí od toho, akú pozíciu sme v tejto situácii zohrali.

Mohli by ste odpustiť svojmu partnerovi, ak sa ukáže, že vás podviedol alebo zradil?

Kde je pre vás tá pomyslená hranica, pri ktorej by ste boli ochotný odpustiť? Ako by vám to mal povedať, čo by mal v takejto situácii robiť? Boli ste v takejto situácii? Vyriešili ste tento problém?


Dá sa vôbec takáto situácia zmeniť?

Ako znova začať pozerať na život s radosťou, hrdosťou, nadšením a sebaúctou?

Ako jednoducho pretransformovať takéto ťažké pocity na lásku, radosť a pocity šťastia?

Táto prednáška vám odhalí, ako vytvárať správne postoje k sebe a k svojmu okoliu, aby ste lásku vedeli prijať a byť milovaný. A pritom už nikdy nebudete musieť prežívať pocit neúcty alebo poníženia. Ako to? Ľudia, ktorí žijú svoj život šťastne a vytvárajú naplnené vzťahy, majú niečo spoločné.


 Ak ste zvedaví na to:

 • Ako zistiť, či žijete svoj život pravdivo alebo v sebaklame
 • Čoho dôsledkom je, že sme okolím často klamaný? Čim sme si to zaslúžili?
 • Ak ste boli vo vzťahu podvedený, má význam v ňom zotrvávať, alebo je lepšie odísť?
 • Akú hodnotu má pravda vo vzťahu?
 • Je pravda naozaj to, čo v živote a vo vzťahoch hľadáme? 

Správne postoje k sebe a k okoliu sú kľúčom k radostnému životu a úspechu vo všetkých oblastiach. Kedy ste sa naposledy vykročili ráno z postele s úžasným pocitom?

 

Priblížime si, ako sa dokážete stať konečne VY tým impulzom, ktorý bude priťahovať príjemné prežívanie vo vzťahoch. Dozviete sa, ako do svojho života zakomponovať správne prístupy, ktoré vás podržia aj v najťažších situáciách. A už sa nikdy nebudete chcieť vrátiť do starých koľají.

 

Miesto konania: Centrum Svet možností, Tehelná 25, Bratislava

Dátum a čas: 14.3.2018 o 18.00 hod

Ako využiť kupón:

 • Rezervácia: Po zakúpení kupónu je potrebné sa čo najskôr vyplniť objednávkový formulár s číslom kupónu na info@ivvor.sk alebo 
 • Informácie: 0911 658 537Centrum Svet možností

Tehelná 25

Bratislava

Máme skvelú správu pre vaše vzťahy! Stačí lepšie spoznať samého seba a aplikovať tie správne princípy a stratégie pre vytváranie príjemných vzťahov.

Pravdivé vzťahy sú o posunutí sa ďalej, o zvýšení svojej vlastnej hodnoty, o prevzatí zodpovednosti za svoj život.

 

 

Vladimír Macko

- Kouč, školitel, konzultant, reálny filozof, bloger   

,,Odkedy mi moja pamäť siaha, vždy ma zaujímala funkčnosť vo mne a všetkého okolo v čom som sa nachádzal. Aj preto nehľadám v živote pravdu, ale nazerám na všetko z pohľadu funkčnosti. Buď niečo z nášho pohľadu funguje, alebo nefunguje. To však neznamená, že z iného pohľadu to nemôže byť úplne inak. Buď sa cítime tak ako chceme, alebo tak ako nechceme. Buď tvoríme to čo chceme, alebo sme len trpným článkom okolia a okolie tvorí z nás to čo chce ono . My to potom vieme, len bezmocne zhodnocovať svojim pocitom....


Spájam v sebe poznanie vedy, mystiky a duchovných učení. Používam len to, čomu rozumiem a rovnako to viem priblížiť aj iným. Mojim hlavným zameraním je štúdium, výskum a práca s osobnosťou človeka na všetkých úrovniach.


Zaoberám sa vznikom, vývojom a transformáciou ľudskej osobnosti. Vychádzam z poznania, že v živote môžeme prejaviť len to a v takej kvalite, v akej to máme umožnené  a uložené v našej osobnosti. Skúsenosti práce s ľuďmi a moje poznanie hovorí, že každý z nás je jedinečný a komplexný zároveň. Vo svojej prirodzenosti si nesieme  všetky potrebné odpovede k riešeniam vo svojom živote. Len  občas v živote máme chvíle, keď sa k nim nevieme sami dostať. Vtedy je dobré požiadať niekoho nezávislého a v danej potrebnej oblasti zorientovanejšieho, kto nám naznačí  smer nášho úsilia, našej pozornosti. Nakoniec však tou cestou musíme kráčať každý sám.


Je jedno v akej životnej situácii sa nachádzate, ak ste rozhodnutí urobiť niečo so svojim životom rád vám podám pomocnú ruku. Možno že to nebude vždy ružové a mäkučké, ale môžem vám sľúbiť, že ak zotrváte, bude to nakoniec  určite podporné, príjemné a funkčné."

www.pristupksebe.sk

 

REZERVUJTE SI VSTUPENKU ZA ZVÝHODNENÚ CENU

 

CENA VSTUPENKY: 15 € 

za prednášku s certifikovaným koučom – Vladimírom Mackom.


NAUČÍTE SAUŽ STE HO LAJKLI? :)