Prihlásenie


Registrácia

Obnovenie hesla

Zabudli ste heslo ?

Vytvorenie agenta ponúk

Zadajte dopyt

Zmena hesla

Tu si zmeníte heslo


1. Vyberte si typ kurzu

2. Zvoľte počet

Medzisúčet:


Stretnutie s osudom

Prednáška s koučom osobného rozvoja Vladimírom Mackom

15.00 €     Vypredané
  • Pôvodná cena 20 €
  • Zľava25.00%
  • Ušetríte5 €
 • Zostáva do zakúpenia

Rozmýšľali ste už niekedy, prečo váš život vyzerá tak ako vyzerá? 

Čo je dôvodom, že žijete práve takýto život? 
Možno žijete tam, kde ste žiť nechceli, možno žijete s niekým s kým žiť naozaj nechcete, možno vás vaša práca nebaví a nenapĺňa...

Už vám napadlo, že to, čo sa vám stalo, že to, čo žijete ste si do významnej miery vytvorili možno sami?

Ak áno, táto prednáška je pre vás.

Aký by to malo vplyv na váš život, keby ste poznali účinné prístupy, ktoré vám umožnia svoj osud objaviť, zlepšiť a vedome si ho tvoriť to, po čom ste vždy túžili? Bez ohľadu na váš vek a na vaše momentálne okolnosti?

Na tejto prednáške odhalíte:
- Čo tvorí náš osud, našu realitu, naše životné okolnosti?
- Aj keď sme už vo svojej ťažkej životnej situácii, naozaj máme možnosť si tvoriť svoj osud, svoju realitu? Do akej miery?
- Žijeme v nejakej predurčenosti, alebo v slobode?
- Sú naše okolnosti, práca, vzťahy dôsledkom niečoho vyššieho, alebo si ich tvoríme sami?
- Ukážeme si príklady, ako vplývať na "nemeniteľné" vo svojom živote...

Priblížime si, ako je možné dostať sa von z bežnej rutiny a spustiť domino efekt osudu, ktorý vám umožní robiť pozitívne zmeny.

Miesto konania: Centrum Svet možností, Tehelná 25, Bratislava

Dátum a čas: 20.9.2018 o 18.00 hod

Ako využiť kupón:

 • Rezervácia: Po zakúpení kupónu je potrebné sa čo najskôr vyplniť objednávkový formulár s číslom kupónu na info@ivvor.sk alebo 
 • Informácie: 0911 658 537Centrum Svet možností

Tehelná 25

Bratislava

Ak ste pripravení na to:

 • mať nekonečne väčšiu moc nad smerovaním vášho života
 • odhaliť tajomstvá šťastia, dôvery a motivácie
 • na pocit, že ste pánom vlastného osudu
Ak áno, poďme spoločne odhaliť jednoduchý súbor princípov, ktoré vám pomôžu spojiť sa s tým, čo naozaj chcete a sústrediť vašu myseľ a telo na splnenie vášho osudu!


V živote je veľmi dôležitá jedna vec: A síce to, akými ľuďmi sa obklopujete a od koho prijímate rady. Skvelou správou preto je, že prednášku bude viesť profesionálny kouč, školiteľ a tréner osobného rastu!

                

        

Vladimír Macko

- Kouč, školitel, konzultant, reálny filozof, bloger   

,,Odkedy mi moja pamäť siaha, vždy ma zaujímala funkčnosť vo mne a všetkého okolo v čom som sa nachádzal. Aj preto nehľadám v živote pravdu, ale nazerám na všetko z pohľadu funkčnosti. Buď niečo z nášho pohľadu funguje, alebo nefunguje. To však neznamená, že z iného pohľadu to nemôže byť úplne inak. Buď sa cítime tak ako chceme, alebo tak ako nechceme. Buď tvoríme to čo chceme, alebo sme len trpným článkom okolia a okolie tvorí z nás to čo chce ono . My to potom vieme, len bezmocne zhodnocovať svojim pocitom....


Spájam v sebe poznanie vedy, mystiky a duchovných učení. Používam len to, čomu rozumiem a rovnako to viem priblížiť aj iným. Mojim hlavným zameraním je štúdium, výskum a práca s osobnosťou človeka na všetkých úrovniach.


Zaoberám sa vznikom, vývojom a transformáciou ľudskej osobnosti. Vychádzam z poznania, že v živote môžeme prejaviť len to a v takej kvalite, v akej to máme umožnené  a uložené v našej osobnosti. Skúsenosti práce s ľuďmi a moje poznanie hovorí, že každý z nás je jedinečný a komplexný zároveň. Vo svojej prirodzenosti si nesieme  všetky potrebné odpovede k riešeniam vo svojom živote. Len  občas v živote máme chvíle, keď sa k nim nevieme sami dostať. Vtedy je dobré požiadať niekoho nezávislého a v danej potrebnej oblasti zorientovanejšieho, kto nám naznačí  smer nášho úsilia, našej pozornosti. Nakoniec však tou cestou musíme kráčať každý sám.


Je jedno v akej životnej situácii sa nachádzate, ak ste rozhodnutí urobiť niečo so svojim životom rád vám podám pomocnú ruku. Možno že to nebude vždy ružové a mäkučké, ale môžem vám sľúbiť, že ak zotrváte, bude to nakoniec  určite podporné, príjemné a funkčné."

www.pristupksebe.sk


REZERVUJTE SI VSTUPENKU ZA ZVÝHODNENÚ CENU


CENA VSTUPENKY: 15 € 
za prednášku s certifikovaným koučom – Vladimírom Mackom.


UŽ STE HO LAJKLI? :)