Prihlásenie


Registrácia

Obnovenie hesla

Zabudli ste heslo ?

Vytvorenie agenta ponúk

Zadajte dopyt

Zmena hesla

Tu si zmeníte heslo


1. Vyberte si typ kurzu

2. Zvoľte počet

Medzisúčet:


Osudové vzťahy

Prednáška zo série: Vzťahy z druhej strany s koučom osobného rozvoja Vladimírom Mackom

15.00 €     Vypredané
  • Pôvodná cena 20 €
  • Zľava25.00%
  • Ušetríte5 €
 • Zostáva do zakúpenia

Hovorí sa, že osudový vzťah by sme mali spoznať na prvý pohľad. Ak sa nám pri druhom "tají dych", je to naozaj dôkazom toho, že je pre nás tým osudovým alebo osudným? 

Ako spoznať partnera na celý život?

Kde ho stretnúť?

Ako spoznám, že je to on?

Som s tým pravým?

Zažiť osudový vzťah je pre nás jedným zo životných hodnôt rovnako ako práca našich snov alebo vytvorenie bezpečného domova.

Táto prednáška vás zavedie až do samej podstaty vzťahov, ktoré väčšina ľudí nepozná vedome. Niečo, čo má vplyv na celý váš život. Osudové vzťahy nie sú náhoda. Ako to? Ľudia, ktorí zažívajú hlboké a naplnené vzťahy, majú niečo spoločné.

Ak ste zvedaví na to:

 • Existuje osudový partner? Ak áno, ako ho spoznáte?
 • Čo je dôvodom, že niekto stretne svojho osudového partnera a niekto o neho ani "neškrtne"?
 • Je potrebné osudového partnera hľadať?
 • Je osudový partner pre vás ten pravý, s ktorým by ste mali zdieľať svoj život?
 • Do akej miery dokážete ovplyvniť svoje osudové vzťahy?

Tak potrebujete porozumieť tomu, čo vlastne osudové vzťahy znamenajú.

Priblížime si, že stretnutie dvoch ľudí nebýva náhodné a fyzické a psychické spojenie vám môže ukázať nový druh jednoty v živote.... a už sa nikdy nebudete musieť báť toho, že vám šťastie unikne pred nosom.


Miesto konania: Centrum Svet možností, Tehelná 25, Bratislava

Dátum a čas: 13.12.2018 o 18.00 hod

Ako využiť kupón:

 • Rezervácia: Po zakúpení kupónu je potrebné sa čo najskôr vyplniť objednávkový formulár s číslom kupónu na info@ivvor.sk alebo 
 • Informácie: 0911 658 537Centrum Svet možností

Tehelná 25

Bratislava


Máme skvelú správu pre vaše vzťahy! V živej prednáške Vladimíra Macka veľmi pravdepodobne znovu objavíte samých seba. Veľakrát v nečakanom a prekvapivom svetle. :-) 

Dozviete sa napríklad, že spôsob, akým ste sa „zamilovávali“ do svojho partnera, má jasnú štruktúru.Vladimír Macko

- Kouč, školitel, konzultant, reálny filozof, bloger   

,,Odkedy mi moja pamäť siaha, vždy ma zaujímala funkčnosť vo mne a všetkého okolo v čom som sa nachádzal. Aj preto nehľadám v živote pravdu, ale nazerám na všetko z pohľadu funkčnosti. Buď niečo z nášho pohľadu funguje, alebo nefunguje. To však neznamená, že z iného pohľadu to nemôže byť úplne inak. Buď sa cítime tak ako chceme, alebo tak ako nechceme. Buď tvoríme to čo chceme, alebo sme len trpným článkom okolia a okolie tvorí z nás to čo chce ono . My to potom vieme, len bezmocne zhodnocovať svojim pocitom....


Spájam v sebe poznanie vedy, mystiky a duchovných učení. Používam len to, čomu rozumiem a rovnako to viem priblížiť aj iným. Mojim hlavným zameraním je štúdium, výskum a práca s osobnosťou človeka na všetkých úrovniach.


Zaoberám sa vznikom, vývojom a transformáciou ľudskej osobnosti. Vychádzam z poznania, že v živote môžeme prejaviť len to a v takej kvalite, v akej to máme umožnené  a uložené v našej osobnosti. Skúsenosti práce s ľuďmi a moje poznanie hovorí, že každý z nás je jedinečný a komplexný zároveň. Vo svojej prirodzenosti si nesieme  všetky potrebné odpovede k riešeniam vo svojom živote. Len  občas v živote máme chvíle, keď sa k nim nevieme sami dostať. Vtedy je dobré požiadať niekoho nezávislého a v danej potrebnej oblasti zorientovanejšieho, kto nám naznačí  smer nášho úsilia, našej pozornosti. Nakoniec však tou cestou musíme kráčať každý sám.


Je jedno v akej životnej situácii sa nachádzate, ak ste rozhodnutí urobiť niečo so svojim životom rád vám podám pomocnú ruku. Možno že to nebude vždy ružové a mäkučké, ale môžem vám sľúbiť, že ak zotrváte, bude to nakoniec  určite podporné, príjemné a funkčné."

www.pristupksebe.sk


REZERVUJTE SI VSTUPENKU ZA ZVÝHODNENÚ CENU


CENA VSTUPENKY: 15 € 
za prednášku s certifikovaným koučom – Vladimírom Mackom.


NAUČÍTE SAUŽ STE HO LAJKLI? :)