Prihlásenie


Registrácia

Obnovenie hesla

Zabudli ste heslo ?

Vytvorenie agenta ponúk

Zadajte dopyt

Zmena hesla

Tu si zmeníte heslo


1. Vyberte si typ kurzu

2. Zvoľte počet

Medzisúčet:


Čo robiť vo vzťahu aby vám partner rozumel

Prednáška zo série: Vzťahy z druhej strany s koučom osobného rozvoja Vladimírom Mackom

15.00 €     Vypredané
  • Pôvodná cena 20 €
  • Zľava25.00%
  • Ušetríte5 €
 • Zostáva do zakúpenia

Rozmýšľate, či ste v tom správnom vzťahu? 

Už nechcete, aby vaše vzťahy končili rovnakým scenárom?

Hľadáte vysvetlenie, prečo sa vám opakujú tie isté situácie dookola?

Hovorí sa - a možno mnohí z nás to zažili - že vo vzťahu je potrebný kompromis. A tiež zachovať si svoju individualitu. Potom je tiež dobré, ak sa postupne so svojim partnerom zladíme. Ale kde je teda hranica medzi "ja" a "my"?

Mnohí muži a ženy cítia potrebu nájsť partnera, ktorý je samostatne rozvinutou osobnosťou. To v konečnom dôsledku nie je problém, ale nemali by sme zabúdať na to, že partnerstvo nie je len logicky spoločným životom dvoch jedincov.

Na tejto prednáške sa dozviete odpoveď, prečo vám vzťahy nevychádzajú a ako dosiahnuť trvalé zmeny, po ktorých túžite.

Rozmýšľali ste nad tým, či vaše rozchody a vzťahy nemali niečo spoločné? Ak áno, práve tu môže byť príčina...

Tak potrebujete porozumieť tomu, čo vlastne byť sám sebou vo vzťahu znamená.

Zažite prednášku zameranú mimo iné aj na objavenie vášho vnútorného potenciálu s koučom osobného rozvoja Vladimírom Mackom.

Táto prednáška vám odhalí, ako vytvárať správne postoje k sebe a k svojmu okoliu, aby ste lásku vedeli prijať a rovnako lásku opätovať. A pritom už nikdy nebudete musieť prežívať pocit neúcty alebo poníženia. Ako to? Ľudia, ktorí žijú svoj život šťastne a vytvárajú naplnené vzťahy, majú niečo spoločné.


 Ak ste zvedaví na to:

 • Dá sa mať blízky citový vzťah k partnerovi a pritom sa prejavovať slobodne? Ako tieto protichodné tendencie uspokojiť?
 • Čo je hlavným kľúčom k dosiahnutiu spokojného vzťahu?
 • Ako vo vzťahu zladiť rozdielnosť svojich záujmov a návykov a pritom zostať sám sebou?
 • Ako prekonať obavy z dôsledkov odlišnosti s partnerom?
 • Ste vo vzťahu s tým pravým partnerom?


Priblížime si, ako sa dokážete stať konečne VY tým impulzom, ktorý bude priťahovať príjemné prežívanie vo vzťahochDozviete sa, ako do svojho života zakomponovať správne prístupy, ktoré vás podržia aj v najťažších situáciách. A už sa nikdy nebudete chcieť vrátiť do starých koľají.

 

Miesto konania: Centrum Svet možností, Tehelná 25, Bratislava

Dátum a čas: 24.5.2018 o 18.00 hod

Ako využiť kupón:

 • Rezervácia: Po zakúpení kupónu je potrebné sa čo najskôr vyplniť objednávkový formulár s číslom kupónu na info@ivvor.sk alebo 
 • Informácie: 0911 658 537Centrum Svet možností

Tehelná 25

Bratislava

Máme skvelú správu pre vaše vzťahy! Objavíte jednoduché a pritom bleskovo fungujúce princípy, ktoré vám pomôžu dosahovať úspech s nečakanou ľahkosťou pre vytváranie príjemných vzťahov.Vladimír Macko

- Kouč, školitel, konzultant, reálny filozof, bloger   

,,Odkedy mi moja pamäť siaha, vždy ma zaujímala funkčnosť vo mne a všetkého okolo v čom som sa nachádzal. Aj preto nehľadám v živote pravdu, ale nazerám na všetko z pohľadu funkčnosti. Buď niečo z nášho pohľadu funguje, alebo nefunguje. To však neznamená, že z iného pohľadu to nemôže byť úplne inak. Buď sa cítime tak ako chceme, alebo tak ako nechceme. Buď tvoríme to čo chceme, alebo sme len trpným článkom okolia a okolie tvorí z nás to čo chce ono . My to potom vieme, len bezmocne zhodnocovať svojim pocitom....


Spájam v sebe poznanie vedy, mystiky a duchovných učení. Používam len to, čomu rozumiem a rovnako to viem priblížiť aj iným. Mojim hlavným zameraním je štúdium, výskum a práca s osobnosťou človeka na všetkých úrovniach.


Zaoberám sa vznikom, vývojom a transformáciou ľudskej osobnosti. Vychádzam z poznania, že v živote môžeme prejaviť len to a v takej kvalite, v akej to máme umožnené  a uložené v našej osobnosti. Skúsenosti práce s ľuďmi a moje poznanie hovorí, že každý z nás je jedinečný a komplexný zároveň. Vo svojej prirodzenosti si nesieme  všetky potrebné odpovede k riešeniam vo svojom živote. Len  občas v živote máme chvíle, keď sa k nim nevieme sami dostať. Vtedy je dobré požiadať niekoho nezávislého a v danej potrebnej oblasti zorientovanejšieho, kto nám naznačí  smer nášho úsilia, našej pozornosti. Nakoniec však tou cestou musíme kráčať každý sám.


Je jedno v akej životnej situácii sa nachádzate, ak ste rozhodnutí urobiť niečo so svojim životom rád vám podám pomocnú ruku. Možno že to nebude vždy ružové a mäkučké, ale môžem vám sľúbiť, že ak zotrváte, bude to nakoniec  určite podporné, príjemné a funkčné."

www.pristupksebe.sk


REZERVUJTE SI VSTUPENKU ZA ZVÝHODNENÚ CENU


CENA VSTUPENKY: 15 € 
za prednášku s certifikovaným koučom – Vladimírom Mackom.


NAUČÍTE SAUŽ STE HO LAJKLI? :)