Prihlásenie


Registrácia

Obnovenie hesla

Zabudli ste heslo ?

Vytvorenie agenta ponúk

Zadajte dopyt

Zmena hesla

Tu si zmeníte heslo


1. Vyberte si typ kurzu

2. Zvoľte počet

Medzisúčet:


Ako žiť svoje sny s Vladimírom Mackom

Čo nám bráni žiť tak ako chceme?

15.00 €     Vypredané
  • Pôvodná cena 20 €
  • Zľava25.00%
  • Ušetríte5 €
 • Zostáva do zakúpenia

Chcete  niečo  zmeniť vo svojom živote? 

Trápi vás vaša finančná situácia, vzťahy, práca, zdravie, alebo nadváha? 

Vyvíjate úporne snahu, ale stále sa dostanete na to isté miesto? 

Opakujú sa Vám tie isté problémy? 

Svojim prejavom a svojim spôsobom rozhodovania významne vplývame na svoje okolnosti. Žijeme tak, ako dokážeme vplývať na svoje okolie. Príjemne, nepríjemne, príťažlivo, menej príťažlivo, vľúdne, alebo obranne a bojovne, čiernobielo, alebo ušľachtilo.

Naše činy, náš prejav a hlavne naše rozhodnutia v dôležitých životných situáciách sú spúšťané a predurčované našimi podvedomými presvedčeniami. Tým, že sú podvedomé, sú vedomím neviditeľné a nemáme možnosť ich meniť. Jednoducho len tomu dookola podliehame.

Čo nás brzdí? Ako zmeniť „nemeniteľné“? 

Na tejto prednáške odhalíte:

 • Kto ste, odkiaľ pochádzate a aké presvedčenia si so sebou nesiete
 • Čo riadi vaše presvedčenia
 • Aký je rozdiel medzi dôležitým a naliehavým vo vašom živote
 • Čo je dôvodom vašej stagnácie v živote a ako to zmeniť na vašu výhodu
 • Kam v živote smerujete a kam  smerovať chcete
 • Je sen, za ktorým idete skutočné váš?
 • Čo vlastne v živote chcete
 • Ako prídete na to, čo chcete
 • Orientácia v procese zmeny, alebo ako na zmenu v živote
 • Ako nemeniteľné transformovať na meniteľné?

Ak chcete vedieť, ako na to, tak táto prednáška je pre vás...

Miesto konania: Centrum Svet možností, Tehelná 25, Bratislava

Dátum a čas: 18.5.2017 o 18.00 hod


Ako využiť kupón:

 • Rezervácia: Po zakúpení kupónu je potrebné sa čo najskôr vyplniť objednávkový formulár s číslom kupónu na info@ivvor.sk alebo 0911 658 537.Centrum Svet možností

Tehelná 25

Bratislava

V živote je veľmi dôležitá jedna vec: A síce to, akými ľuďmi sa obklopujete a od koho prijímate rady. Skvelou správou preto je, že prednášku bude viesť profesionálny kouč, školiteľ a tréner osobného rastu!

                

        

Vladimír Macko

- Kouč, školitel, konzultant, reálny filozof, bloger   

,,Odkedy mi moja pamäť siaha, vždy ma zaujímala funkčnosť vo mne a všetkého okolo v čom som sa nachádzal. Aj preto nehľadám v živote pravdu, ale nazerám na všetko z pohľadu funkčnosti. Buď niečo z nášho pohľadu funguje, alebo nefunguje. To však neznamená, že z iného pohľadu to nemôže byť úplne inak. Buď sa cítime tak ako chceme, alebo tak ako nechceme. Buď tvoríme to čo chceme, alebo sme len trpným článkom okolia a okolie tvorí z nás to čo chce ono . My to potom vieme, len bezmocne zhodnocovať svojim pocitom....


Spájam v sebe poznanie vedy, mystiky a duchovných učení. Používam len to, čomu rozumiem a rovnako to viem priblížiť aj iným. Mojim hlavným zameraním je štúdium, výskum a práca s osobnosťou človeka na všetkých úrovniach.


Zaoberám sa vznikom, vývojom a transformáciou ľudskej osobnosti. Vychádzam z poznania, že v živote môžeme prejaviť len to a v takej kvalite, v akej to máme umožnené  a uložené v našej osobnosti. Skúsenosti práce s ľuďmi a moje poznanie hovorí, že každý z nás je jedinečný a komplexný zároveň. Vo svojej prirodzenosti si nesieme  všetky potrebné odpovede k riešeniam vo svojom živote. Len  občas v živote máme chvíle, keď sa k nim nevieme sami dostať. Vtedy je dobré požiadať niekoho nezávislého a v danej potrebnej oblasti zorientovanejšieho, kto nám naznačí  smer nášho úsilia, našej pozornosti. Nakoniec však tou cestou musíme kráčať každý sám.


Je jedno v akej životnej situácii sa nachádzate, ak ste rozhodnutí urobiť niečo so svojim životom rád vám podám pomocnú ruku. Možno že to nebude vždy ružové a mäkučké, ale môžem vám sľúbiť, že ak zotrváte, bude to nakoniec  určite podporné, príjemné a funkčné."

www.pristupksebe.sk


REZERVUJTE SI VSTUPENKU ZA ZVÝHODNENÚ CENU


CENA VSTUPENKY: 15 € 
za prednášku s certifikovaným koučom – Vladimírom Mackom.


NAUČÍTE SA